Modrá kočka v Opavě

"Klub Modrá kočka patří organizaci EUROTOPIA.CZ, o.p.s., do kterého můžeš přijít, pokud je ti 6-15 let.
Když se doma nudíš, nemáš kam jít, přijď k nám do klubu, kde si můžeš posedět, popovídat si s kamarády, zahrát fotbálek, poslouchat hudbu, zahrát si různé hry na zahradě nebo v klubu. Pokud budeš mít sám nějaký zajímavý nápad, pomůžeme ti s jeho uskutečněním. A hlavně, pokud tě něco trápí, můžeš si o tom popovídat s pracovníky kočky a společně zjistíme, jak dál. 
 
Modrá kočka je nízkoprahové zařízení pro děti a mládež. Slovo "nízkoprahové" znamená, že do ní můžeš přijít kdykoli chceš v otevírací době, nemusíš chodit pravidelně, je na tobě, jestli přijdeš vícekrát nebo jen jednou. Kočce je jedno, v co nebo v koho věříš, jakou máš barvu pleti, co máš rád, jakou posloucháš hudbu, jaké máš známky, s kým se bavíš, co se ti honí hlavou, nebo jak se díváš na svět. Ať jsi jakýkoli, můžeš do Kočky přijít a my uděláme vše proto, aby ses u nás cítil dobře. "
 
Přijeďte se podívat i vy, rádi se s vámi o naše zkušenosti s organizací nízkoprahového centra podělíme.
 

Petra Večerková

Kontakt

E-mail: 
petra.vecerkova@eurotopia.cz
Telefon: 
608 883 618
Organizace: 
Kraj: 
Moravskoslezský kraj
Město: 
Opava, Vítkov, Krnov, Město Albrechtice, Bruntál, Rýmařov

O garantovi

Funkce: 
Ředitelka
  • Ředitelka nestátní neziskové organizace Eurotopia, o.p.s. a terapeutka v Asistenčním, mediačním a terapeutickém centru (AMT centrum) v Opavě.
  • Prostřednictvím svých služeb podporuje komunikaci se subjekty v sociálně vyloučených lokalitách a pomáhá vytvářet dohody v oblasti jejich řešení.

Seznam oblastí

Rodinná politika
Vzdělávání a volný čas