I vy můžete bydlet na "lepším místě"!

Služba a aplikace, díky které můžete vylepšit své město nebo vesnici – zkrátka prostředí, ve kterém žijete a pracujete. Pro města, obce a úřady. 
Dokažte lidem, že se skutečně zabýváte jejich starostmi. Dejte jim možnost obrátit se na vás, když to potřebují. Představte vše, co pro svoje město děláte. Získejte si jako starosta přízeň občanů a dobré jméno. Stačí začít využívat Lepší místo – službu, díky které se vašemu městu nebo obci dostane do rukou jednoduchý a efektivní nástroj pro komunikaci mezi sebou, mezi úředníky, s firmami a samozřejmě s občany.
 
Pro občany, pro každého! Ovlivňujte dění ve svém okolí, ve svém městě, kolem vlastního domu, nebo třeba i v práci. Každý může něco změnit. Zvlášť, když nechcete jen nadávat u piva. A nemusíte ani chodit po úřadech. Za šéfem. Nemusíte chodit nikam. Stačí mobilní telefon. O opravu chodníku nebo posekání trávy si díky mobilní aplikaci řeknete odkudkoliv a kdykoliv.
 
V Kolíně vás naučí, jak služba a aplikace fungují. Stačí kontaktovat garanta Dobré praxe a přesvědčit se v Kolíně na vlastní oči, že i vy můžete změnit své město nebo okolí v lepší místo.
 

Petr Steklý

Kontakt

E-mail: 
petr.stekly@lepsimisto.cz
Telefon: 
608 123 013
Organizace: 
Kraj: 
Středočeský kraj
Město: 
Kolín

O garantovi

Funkce: 
Ředitel
  • Zakladatel a statutární zástupce organizace Prostor plus, o.p.s., ředitel sociálního podniku v Kolíně Lepší místo, který funguje jako sociální síť zajišťující rozvoj měst.
  • V průběhu 12let vytvořil s kolegy ekosystém služeb, jež stojí na sociálních službách, vzdělávání a regionálním rozvoji.
  • Služby se doplňuji a navazují na sebe, zde lze najít Lesní školku, psychology na školách, sociální podnikání i nadační program lokálních firem.

Seznam oblastí

Zaměstnanost, sociální podniky