Lepší místo – sociální podnik

Jsme sociální firma. Zaměstnáváme dlouhodobě nezaměstnané a pomáháme jim v návratu k pracovním návykům.

Aplikace inovativních přístupů v oblasti sociálního začleňování

Lepší místo je služba, díky které se vašemu městu nebo obci dostane do rukou jednoduchý a efektivní nástroj pro komunikaci mezi sebou, mezi úředníky, s firmami a samozřejmě s občany. Dokažte lidem, že se skutečně zabýváte jejich starostmi. Starejte se, aby se vaše město stalo lepším místem, a pomůžete zaměstnat osoby vedené na ÚP a dlouhodobě nezaměstnané. Uvedení využití stávajících integračních nástrojů s inovativním prvkem

Zavádění nových integračních opatření s potenciálem jejich šíření do dalších měst

V rámci naší organizace vytváříme lepší místo pro život. Jsme vybaveni pro práce v lese (prořezy, mýcení náletových dřevin), pomocné stavební práce, stavební činnost, výkopové práce, rekonstrukce bytů a nebytových prostor, malířské práce, vyklízení bytů, úklidové práce jak veřejných prostor, tak firemních areálů. Dostupnost našich služeb je v okruhu 30 km od Kolína.

Zavádění nových integračních opatření s potenciálem jejich šíření do dalších měst

Náš tým je složený ze zkušených profesionálů v oblasti lidských zdrojů a stojí za námi jeden z největších profesionálních poskytovatelů sociálních služeb v České republice – Prostor plus. Pro správu a dokladování našich výsledků využíváme mobilní a webovou aplikaci Lepší místo. Práci pro naše týmy tak můžete zadávat rovnou z mobilního telefonu, včetně fotografií a přesné pozice, stejně jednoduchým způsobem získáte informace o průběhu realizace a jejím výsledku. Podívejte se na náš informační web a zjistěte pro koho je Lepší místo určeno, a jak může pomocí vám i vašemu městu.

 

Region: 
Kolínsko
Kraj: 
Středočeský kraj
Velikost obce: 
50.000 - 99.999