Dluhové poradenství - Člověk v tísni

Potřebujete dluhové poradenství?
 
Kontaktujte organizaci Člověk v tísni a domluvte si návštěvu. Naši dluhoví poradci navazují na práci terénních sociálních pracovníků. Pomáhají klientům kontaktovat jejich věřitele, domlouvat splátkové kalendáře či nacházet jiná řešení, která by je postupem času vyvedla z dluhové pasti. Právě dluhy totiž patří mezi nejčastější faktory, které brání úspěšnému životnímu restartu. 
 
Množství exekucí v posledních letech enormně narůstá, jejich počet se každoročně blíží jednomu milionu. Zadlužení se již netýká pouze těch nejchudších, do dluhové pasti padá stále více lidí ze střední třídy. Proto se, kromě přímé práce v terénu, snažíme analyzovat příčiny tohoto stavu a přispět tak k potřebné změně tohoto systému.
 
S přibývajícími dlužníky se na trhu objevuje stále více společností, které na této situaci vydělávají. Důsledky hospodářské krize jim zaručí dostatek klientů. V ČR např. působí okolo 34 tisíc poskytovatelů nebankovních úvěrů, mezi kterými je mnoho neseriózních „podnikavců“. Ty mají svůj byznys postaven daleko více na vymáhání penále z prodlení než na finančních službách jako takových. 
 
 

Michala Baslová

Kontakt

E-mail: 
michala.baslova@gmail.com
Telefon: 
602 682 106
Kraj: 
Plzeňský kraj
Město: 
Plzeň

O garantovi

Funkce: 
Zástupce ředitele pobočky

Od roku 2009 je dluhovou poradkyní a metodičkou dluhového poradenství. V oblasti dluhové problematiky, finanční gramotnosti a managementu dluhů vede odborné semináře a provádí lektorskou činnost. Na pobočce organizace Člověk v tísni, o.p.s. v Plzni je zástupkyní vedoucího služeb v oblasti dluhového poradenství.

 

 

Seznam oblastí

Management dluhů a oddlužování

Seznam lokalit

Plzeň